Masažo salonas ,, Rytų Perlas ,,
                  Pasilepink teikiamais masažo malonumais


NEUROSEDATYVINIS MASAŽAS
Ši technika skirta darbui su emocinio ir psichologinio pobūdžio stresu ir jo padariniais, t. y. chronišku nuovargiu, apatija, miego sutrikimais, nervingumu; taip pat tinka esant įvairiems psichosomatiniams susirgimams: hipertonijai, stenokardijai, skrandžio opai, diabetui, odos susirgimams ir t. t. Masažas stiprina organizmo imuninę sistemą, atsiranda atsparumas stresui („antistresinis imunitetas“), sumažėja dominuojančio pusrutulio aktyvumas, sinchronizuojamas elektrinis pusrutulių aktyvumas, stimuliuojami smegenų centrai, išlaisvinami endorfinai (laimės hormonai), turintys antistresinį poveikį.


SOMATOEMOCIONALINIS MASAŽAS
Tai subtilių judesių masažas, skirtas neigiamoms emocijoms nuraminti, joms harmonizuoti, šalinti emocinius blokus, įstrigusius tam tikrose veido bei kūno plotuose, mimikos raumenyse. Šis masažas atpalaiduoja nuo streso ar tam tikrų ilgalaikių emocijų sustingusius raumenis. Sugrąžina ramybę ir pusiausvyrą.


HEMOLIMFODRENAŽAS
Šio masažo metu specifiškai veikiama ne tik limfinė sistema, bet ir visa veninė kraujotaka, taip pat viena svarbiausių organizmo skysčių sistemų – tarpląstelinio skysčio sistema. Tai leidžia konkrečiai veikti kiekvieną sistemą ir spręsti jos specifines problemas (venų išsiplėtimas, išryškėjęs kapiliarinis tinklas, limfostazė, imuniteto susilpnėjimas, pažeistas audinių ir ląstelių maitinimas, amžiaus ir patologinis išsausėjimas ir t. t.). Po hemolimfodrenažo sustiprėja imunitetas, paskatinamas skysčių išskyrimas, sumažėja įvairių patinimų, išjudinami skysčiai audiniuose ir raumenyse, suaktyvėja deguonies pasisavinimo audiniuose procesai, taip pat histamino ir kitų produktų susidarymas, suaktyvėja parasimpatinė sistema (sumažėja širdies susitraukimų dažnis, arterinis spaudimas).
Veido hemolimfodrenažas suteikia puikių rezultatų, kovojant su kuperoze, veido pabrinkimais, išsausėjusia oda, ankstyvuoju senėjimu, sumažėjusiu audinių bei raumenų elastingumu. Sumažinę veido suglebimą, sulaukiame ryškaus standinamojo efekto.


Atpalaiduojamasis/tonizuojamasis CHIROMASAŽAS
Chiromasažas
– tai įvairių efektyvių europietiškų bei rytietiškų masažo sistemų, amerikietiškos chiro praktikos ir kineziologijos sintezė. Raumenų nuovargio problemos, toksinų šalinimas, raumenų sąstingis ir atonija (suglebimas), patinimai (pabrinkimai), nelankstumas, osteochondrozė, artritas, artrozė ir, aišku, celiulitas, antsvoris – tai dar ne visas problemų sąrašas, kurios, pritaikius unikalią metodiką, per palyginti trumpą laiką visiškai išsprendžiamos.
Chiromasažas skirtas giluminiam raumenų atpalaidavimui. Padeda panaikinti veido bei kūno raumenų įtampą, užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažinti esančias raukšles, atkurti veido kontūrą, panaudojant naujus masažo būdus ir juos derinant tarpusavyje, taip pat padeda klientui atsikratyti neigiamų emocijų.
 Priešraukšlinis veido chiromasažas skirtas darbui su mimikos ir senatvės raukšlėmis, veido ovalui atkurti. Standinamosios schemos duoda puikių rezultatų: užkerta kelią raumenų atrofijai, odos suglebimui, išties atjaunina visus veido ir kaklo audinius. Didelis dėmesys skiriamas darbui pečių ir stuburo srityje, veninei bei veido kraujotakai gerinti, taip pat naujiems būdams, užkertantiems kelią patologiniams pokyčiams pečių ir krūtinės srityse.


MIOTENSYVINIS MASAŽAS
Miotensyvioji technika yra unikali tuo, kad pasižymi atpalaiduojamuoju konkrečių raumenų grupių masažu. Skirta raumenų audinių elastingumui gerinti. Dėl šio masažo pagerėja kraujo apytaka, stiprėja jungiamieji audiniai (sausgyslės), kaulų ir atraminis aparatas. Tik po šios įvadinės masažo dalies masažuotojas pradeda veikti sąnarius, nesuteikdamas klientui skausmo. Pasirinkus šį masažą, galima pasiekti maksimalių rezultatų sąnarių blokams nuimti.

AROMATERAPINIS MASAŽAS
Ši masažo rūšis vienokia ar kitokia forma buvo naudojama tūkstantmečius. Todėl gerai žinomas jos nuostabus poveikis žmogaus organizmui. Švelnių rankų prisilietimų ir gydomųjų aromatų galių ryšys – tai aromaterapinio masažo esmė. Gyvybinė augalo jėga – augalo „siela“ – yra jo eterinis aliejus. Štai kodėl augalai gali pripildyti mus energijos, išlyginti biolauką, palengvinti skausmą. Jie reguliuoja natūralią organizmo pusiausvyrą, be to, stiprina imunitetą, gerina kraujotaką, šalina toksinus. Bet svarbiausia – eteriniai aliejai pažadina paties organizmo energijos išteklius. Kartu su rankų šiluma žmogui perduodamas pojūtis, kad juo rūpinamasi, apie jį galvojama, išsisklaido slegiančios mintys ir jausmai. Masažuojant stimuliuojama kraujo ir limfos apytaka, aktyvinama imuninė sistema, sumažėja raumenų įtampa. Žmogų apima gilus atsipalaidavimas, poilsis, sugrįžta dvasinė pusiausvyra, užlieja ramybė ir palaima.


ANTICELIULITINIS IR KŪNO MODELIAVIMO MASAŽAS
Šios problemos specialistai siūlo ne kovoti, o suprasti kiekvieną celiulitą, kiekvieną ląstelę individualiai ir, pasirinkus naują masažo techniką, parinkti specifinį terapijos kursą kiekvienai moteriai. Tissuliarinio drenažo, osmotinio įvyniojimo, poodinio ir riebalinio audinio sluoksnio mankštinimas, hemolimfodrenažas ir shiatsu masažo derinys leidžia pasiekti maksimalių ir ilgalaikių rezultatų norint pakoreguoti figūrą. Kas yra antsvoris ir kuo jis skiriasi nuo celiulito – tai klausimas, į kurį mes kartu ieškosime asakymo.


KLASIKINIS MASAŽAS
Jo metu naudojama klasikinė raumenis mankštinanti masažo technika. Net trumpalaikis masažas atstato organizmą, pašalina pieno rūgštį iš raumenų, šalina raumenų nuovargį, kelia tonusą, audinių elastingumą, sąnarių judrumą. Po didelio fizinio krūvio mažina patinimus ir skausmą, pagreitina darbingumo atkūrimo procesą, medžiagų apykaitą, sustiprina atsparumą, padidina bronchų praeinamumą, pagerina bendrą savijautą.


 








 

  KOBIDO MASAŽAS Tai sudėtingas tradicinės Rytų Azijos medicinos sampratos ir japonų veido masažo technikų derinys. Jis padeda atpalaiduoti veido, galvos, kaklo raumenis. Masažas atjaunina,  atkuria veido odą bei gilesnius jos audinius, užkerta kelią senėjimui ir sumažina jo įtaką. Greitais, lengvais, ritmiškais smūginiais judesiais stimuliuojama nervų sistema, atkuriama kraujo ir limfos apytaka, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, o veidą pasiekiantis energijos tekėjimas – subalansuojamas ir sutvirtinamas.
Japonai praktikuoja daug ritualų ir gydymo metodų, Jie nuo seno žino, kad ilgaamžiškumo paslaptis yra geri maitinimosi įgūdžiai ir mankšta. Japonai įsitikinę, kad grožis yra daugiau nei išorinis požymis, todėl, norint gražiai atrodyti, reikia būti ir geros sveikatos. O gerą sveikatą padeda išlaikyti masažai.
KOBIDO atsirado Japonijoje 1472 metais. To meto imperatorė, atlikdama grožio procedūras, prašydavo ir KOBIDO masažo. Dėl jo efektyvaus poveikio šis metodas tapo žinomesnis ir labiau pageidaujamas. KOBIDO pagrindinis dėmesys sutelkiamas į kliento odos būklę.
Veido masažo judesiai paprasti, bet labai veiksmingi, apimantys meridianus, akupunktūros taškus ir limfos drenavimą. Siekiant nechirurginiu būdu pakelti veido odą (priklausomai nuo odos būklės) yra naudojami stipresni judesiai, kurie pašalina kraujo apytakos trikdžius, leidžia šviežiam kraujui cirkuliuoti ir  patekti į veido odos paviršių. Tai aprūpina odos ląsteles deguonimi, maisto medžiagomis bei leidžia odai atsigauti ir atjaunėti. KOBIDO – senovės grožio metodas,  atgaivinantis ir veiksmingai gydantis sausą ir riebią odą, spuogus ir raukšles, senatvės dėmes ir prastą veido spalvą, galvos skausmą. KOBIDO giriamas kaip vienas veiksmingiausių natūralių odos gydymo metodų, skirtų odos  būklei pagerinti ir senėjimo procesui sulėtinti. Šis gydymo būdas sukurtas, siekiant pagerinti kliento sveikatą ir gyvybingumą, o tai yra pagrindinis tradicinės Rytų medicinos bruožas.


BAGUA MASAŽAS
 
Šis masažas apima Dao, tajų, indiško, tantrinio, kinietiško ir kt. technikas bei mokyklas. Energetinis masažas padidina organizmo atsparumą, atitolina senėjimo simptomus, prailgina aktyvų seksualinį gyvenimą, teigiamai veikia gyvenimo kokybę, pašalina
psichologinę bei fizinę įtampą, atpalaiduoja kūną, nuramina protą, suteikia sparnus – galimybę būti jaunu, sveiku ir aktyviu ilgus metus.
BAGUA masažo šaknys sieka senosios Kinijos „Tai – Dzi”, „Baguadžan”, „Cigun” ir „Daoin”, senąsias masažo technikas „Gunfu” ir „Anmo”. „Tai –Dzi” arba „didysis slenkstis” tai „būsena” , kur „susitinka” materialusis ir dvasinis pasauliai. Norint pasiekti tokią būseną ir buvo sukurta BAGUA praktika.
Pavadinimas BAGUA kilęs iš senovės Kinijos: „bagua” – t.y. aštuonios visatos energijos, kuriomis remiantis sukurta masažo struktūra. Užbaigtas judesys sudaro aštuonkampio formą arba „bagua” apskritimą. BAGUA masažo technikos pagrindas – spiralinės ir apskritiminės rankų judesių trajektorijos „Tai – dzi” stiliumi. Meistras, darydamas masažą, atlieka analogų neturinčius judesius. Jis tarsi rašo hieroglifus ir heksagramas, taip
suteikdamas klientui neįprastų pojūčių. Masažas atliekamas tik nugarinėje dalyje. Masažo tempas, ritmas, dinamika, stiprumas ir gilumas harmoningai siejasi su muzikos terapija.
BAGUA masažas ne tik tonizuoja ir priverčia raumenis dirbti, bet kartu ir atpalaiduoja juos, reguliuoja medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą.Tai – fizinis ir kartu energetinis masažas. Jis apjungia koviniuose menuose praktikuojamus judesius, ritmingus gestus, spaudimą pirštais,delnais,dilbiais ties energetinėmis kūno linijomis. Atliekami lengvi tempimo pratimai gerina kvėpavimą. Visa tai  primena lėtą, tolygų šokį, kurio metu meistras atstato  kliento energetinį lauką. Atliekant masažą, sušildomi raumenys ir sąnariai, harmonizuojama vegetacinė nervų sistema, dingsta raumenų įtampa ir spazmai. Masažo metu, suaktyvinama kraujotaka, pagerinamas ne tik sąnarių lankstumas, bet  teigiamai veikiami ir vidaus organai. 


KAMISIMO 

Japonų reabilitacijos ir atjauninimo terapija  Vienas iš geriausių būdų norint atsikratyti įtampos, atsipalaiduoti, įgauti naujų jėgų ir energijos – masažas. Tai pati seniausia, pati patikimiausia ir pati geriausia priemonė. Šiuo metu SPA centrų klientai iš masažo tikisi kiek daugiau negu paprastų prisilietimų ir žymiai daugiau negu kosmetinės priežiūros. Vizualinis efektas jau nelaikomas lemiamu kriterijumi. Klientas ieško naujų pojūčių.
Didžiulis informacijos krūvis, padidėjęs gyvenimo tempas veikia tiek fiziškai, tiek emocionaliai. Žmones kankina greitas nuovargis, ligos, kurių priežastį rasti ne visada pavyksta.
Mes priversti adaptuotis socialinėje aplinkoje, reikalaujančioje savo normų vykdymo. Dėl butinų visuomenėje apsauginių elgesio formų, dėl neišlietų užblokuotų emocijų žmonių raumenys įsitempia bei sudaro „raumenų šarvą“. Vėliau stresas praeina, bet dalis įtampos lieka, formuodama pastovius kūno bei galvos smegenų žievės patologinius pokyčius. Tokioje situacijoje nepadeda nei maisto papildai, nei vitaminai.
Būtent todėl ypatingą svarbą įgauna metodai, veikiantys tikrąją priežastį, leidžiančią atstatyti pusiausvyrą visose žmogaus gyvenimo sferose.
Šiems metodams priklauso į kūną orientuota psichoterapija, naudojanti masažą, peržengiantį įprastinio įsivaizdavimo rėmus, leidžiantį atverti naujas galimybes sprendžiant psichinio ir emocinio pobūdžio problemas, alinančias mūsų fizinį kūną.
Praktinių tyrimų patirtis leidžia teigti, kad šiandien viena iš rezultatyviausių metodikų galima pavadinti japonų  KAMISIMO terapiją, apjungiančią geriausius Japonijos, Kinijos, Tibeto, Tailando, Doasų, Mongolijos masažo elementus, reabilituojančių Tuvos ir Tibeto metodikų bei cigun, tai-či, jogos sveikatingumo metodų paslaptis. KAMISIMO(verčiant iš Japonų kalbos) – tai sugrįžimas į savo vidinius namus.
Pasak legendos, Tibete egzistavo nuostabus metodas, kuris greitai grąžindavo žmogui jaunystę ir sveikatą. Tas, kuris išbandydavo šį metodą, patirdavo didžiulį gyvybinės jėgos „protrūkį“. Prarastos kūno ir sielos sveikatos susigrąžinimo metodas buvo vadinimas „Kam Ča Šelo“. Šį metodą sudarė trys savarankiškos technikos: darbas su kūnu, darbas su energetinėmis struktūromis,  ląstelių membranų garsinė ir vibracinė korekcija.
Iki VIII amžiaus šių technikų derinimą išmanė tik keli Bon tradicijos žyniai, kurie laikė šias žinias paslaptyje. Bet atėjo laikas praverti paslapties skraistę. IX amžiuje metodas pasirodė Kinijoje, o vėliau, kartu su keliaujančiais Jama Busi magais, nukeliavo į Japoniją. Dėl veiksmingumo ir greitai pasiekiamo rezultato šiam masažui atsiverė imperatoriaus rūmai ir jam buvo suteiktas „kastinės metodikos“ statusas.
Pagarsėję savo jėga Japonijos imperatoriai naudojo masažą proto ir kūno žvalumui išsaugoti.
Japonijos geišos, pagarsėjusios meniškais prisilietimais, taikydavo ypatingą atpalaidavimo techniką. Japonijos samurajai, norėdami greitai atgauti jėgas po mūšio, naudodavo specialią masažo ginklu techniką.
KAMISIMO terapijos kūrėjai daugiau kaip 15 metų paskyrė Rytų filosofijos ir masažo technologijų studijavimui. Visos metodikos buvo kruopščiai išnagrinėtos ir pritaikytos naudoti mūsų sąlygomis.
Jau po pirmo apsilankymo juntamas pilnas komfortas, puikių emocijų srautas ir puiki savijauta.
Po KAMISIMO terapijos pilno kurso juntami ryškūs rezultatai visose gyvenimo srityse. Pasikeičia fizinio kūno biochemija, įsijungia organizmo savygydos ir savireguliacijos mechanizmai, prasideda atsinaujinimo procesas. Didėja atsparumas ligos, kartu didėja atsparumas psichologiniam stresui. Stabdomas senėjimo procesas. Atsistato ir pagerėja vyrų ir moterų lytinės funkcijos, išsiplečia jutimų spektras. Organizmas gamina daugiau laimės hormonų – vadinasi mažiau juntamas skausmas, daugėja džiaugsmo akimirkų- pagerėjaviso gyvenimo kokybė.
KAMISIMO terapija tai vidinės darnos ir geros savijautos atstatymas iš esmės. 


SHIATSU MASAŽAS  Tai japonų masažas, veikiantis žmogaus kūną per meridianus – vadinamuosius energijos takus. Jis harmonizuoja visų vidaus organų veiklą, nebestabdo ir sutvarko energijos tėkmę. Norėdami pasiekti gerą efektą, shiatsu specialistai kelias sekundes spaudžia kiekvieną tašką pirštais, delnais, alkūnėmis, keliais, o kai kada ir pėdomis.

TAJŲ MASAŽAS

Tai klasikinė tailandiečių masažo technika, didinanti sąnarių ir sausgyslių paslankumą, raumenų elastingumą. Masažuojant harmonizuojama energijos tėkmė, įvairiais tempimais ir lankstymais mankštinami raumenys, didinamas viso kūno lankstumas.

  TRADICINIS AJURVEDINISTai iš Indijos kilęs gilus raumenų masažas, šalinantis neigiamą energiją. Jis veikia nervų, kraujotakos bei raumenų sistemas. Masažuojant gerėja raumenų skaidulų elastingumas, didėja deguonies pasisavinimas, gerėja raumenų darbingumas, raumenys greičiau atsistato po fizinių krūvių. Šis masažas stipriai veikia sąnarius – jie geriau aprūpinami krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Masažuojama pirštais, delnais, krumpliais bei alkūnėmis.

JOGOS AJURVEDINIS

Tai saugi, lanksti, stipri tradicinė indų sistema, atstatanti organizmą. Ajurvedinį masažą kombinuojant su jogos elementais sukurta unikali kūno terapijos sistema, kurios pagrindas yra asistuoti atliekant tempimus, prižiūrint kvėpavimą, mentalinę būseną ir kūno jautrumą. Specifinės kūno pozos atidaro energijos centrus ir sureguliuoja energijos tėkmę per ištemptus raumenis, sausgysles ir kraujagysles. Gilus raumenų masažas sušildo kūną prieš tempimo pratimus. Jie derinami su tam tikru kvėpavimu, kad nebūtų juntamas skausmas tempimo metu.
Masažas atliekamas ant grindų. Jis, kaip ir joga, didina kūno lankstumą, šalina stresą, padeda atgauti dvasinę ramybę ir pusiausvyrą. Padeda greičiau atsigauti po traumų ir ligų. Vieno seanso poveikis prilygsta 2–3 jogos seansams.


ŠIRODHARA

Tai senovinis Ajurvedos metodas, kuris labai stipriai atpalaiduoja žmogaus nervų sistemą ir mažina emocinę įtampą. Masažuojant pašildytas aliejus lėtai pilamas ant kaktos „trečiosios akies“ srityje. Masažuojamas veidas ir galva. Toks gilus organizmo atpalaidavimas pažadina jo gyvybines galias. Žmogus tampa atsparus visiems išoriniams dirgikliams – ir fiziniams, ir emociniams.

REIKI SEANSAI
Reiki – tai gydymo sistema, atsiradusi Japonijoje devynioliktojo amžiaus pabaigoje.
„Rei“ – tai „visa, kas egzistuoja ir mintyse, ir formose“,
„Ki“ – tai gyvybinė energija, kuri įkvepia gyvybę kūrinijai. Ji dar vadinama „či“, arba „prana“. Ji suteikia visų lygmenų – fizinio, emocinio, psichinio ir dvasinio – sveikatai būtiną gyvybingumą, pusiausvyrą ir gerovę.
Reiki seansas – tai universalios, išmintingos, gydančios energijos perdavimas per plaštakas. Tai universalus ir labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas. Šis metodas gali būti derinamas su įprastu masažu.


KAKLO IR PEČIŲ JUOSTOS MASAŽAS

Rekomenduojamas žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, ypač tiems, kurie ilgesnį laiką dirba kompiuteriu.

 GALVOS MASAŽASŠalina nervinę įtampą, atpalaiduoja, mažina kraujo spaudimą, pakelia nuotaiką, pagerina bendrą savijautą. Taip pat slopina plaukų slinkimą bei stimuliuoja jų augimą.
Masažuojant plaukams stiprinti naudojami specialūs aliejai, kurie gerina galvos odos būklę.


SEGMENTINIS MASAŽASPagrįstas glaudžia žmogaus vidaus organų ir funkcinių sistemų sąsaja. Masažuojant veikiami nervų kanalai (nervų šaknelės), jungiantys valdymo centrus su vidaus organais. Kiekvienas nugaros smegenų segmentas aktyvuoja atitinkamą kūno segmentą, vidaus organą. Mankštinamos nervų šaknelės siunčia signalus centrinei nervų sistemai ir jos periferijai bei taip veikia raumenis, vidaus organus, odą ir t. t. Segmentinis masažas daug kartų efektyvesnis už tradicinį masažą. 

PĖDŲ IR PLAŠTAKŲ REFLEKSOLOGIJA

Tai taškinis masažas, dar vadinamas „kompresiniu“.
Kiekvienas kūno organas ir raumuo energijos kanalu yra sujungtas su kokiu nors pėdos skliauto, plaštakos ar ausies refleksiniu tašku. Pėdų, rankų, kaukolės ir veido refleksologija problemą keliantį organą veikia be tiesioginio kontakto.
Masažas atliekamas su talku.